TOPLANTILAR DEVAM EDİYOR

Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği üyeleri aylık olağan toplantılarına devam ediyor. Yeni üyeleri ile birlikte dernek faaliyetleri ile ilgili değerlendirmelerine ve gerçekleştirecekleri projelerin detaylarını görüşmeye devam ediyorlar.

2017 yılının ilk toplantısında güzel ve anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştireceklerini söyleyen Başkan Serkan Beyoğlu, “Yeni yılda yeni üyelerimizle beraber sosyal sorumluluk projesi gerçekleştireceğiz. Bu toplantımızda detaylarını görüşeceğiz. İçeriğini çok yakında hep beraber öğreneceğiz.” diye konuştu.

‘GRAFİK TASARIM EVİ’ Projesi

Derneğin büyük projelerinden biri olan ‘Grafik Tasarım Evi’ Projesi hakkında konuşan Beyoğlu, “Grafik Tasarım Evi projemiz kağıt üstünde bitti. Biz dernek olarak neyi yapacağımızı biliyoruz. Fakat proje yüksek maliyetli olduğu için kaynak bulmakta zorlanıyoruz. Araştırmalarımız ve görüşmelerimiz devam ediyor. Projemizi diğer meslek örgütleriyle de görüşüp, onlarla beraber gerçekleştirebiliriz diye düşünüyoruz. Bu konuda ilerleyen zamanda meslek örgütleriyle bir araya gelip değerlendireceğiz.” dedi.

GRAFİKERİN BİR GÜNÜ KISA FİLM

Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği üyeleri grafikerlik mesleğini daha iyi tanıtmak ve grafikerin yapması gereken işleri anlatmak üzere kısa film çalışmasına hazırlanıyor. Dernek Başkanı Beyoğlu, “Derneğimizin ve mesleğimizin tanıtımı için ‘Grafikerin Bir Günü’ adı ile kısa film çekmeyi planlıyoruz. Bu sayede, bu mesleğin güzelliklerini, zorluklarını, grafikerin yapması ve yapmaması gereken işleri daha fazla kişiye ulaştıracağımıza inanıyoruz.” diye konuştu.

TOPLANTI ZAMANI

Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği üyeleri 17 Ocak 2017 Saat 20.00’de Ördekli Kültür Merkezi Toplantı Salonu’nda toplantılarını gerçekleştirecekler. Toplantının herkese açık olduğunu belirten Başkan Beyoğlu, “Dernek üyeliği gönülden yapılan iştir. Bu mesleği gönülden seviyorsanız ve etkinliklerde aktif görev almak istiyorsanız toplantımıza bekliyoruz. Toplantılarımız mesleğini seven ve grafikerlik mesleği ile ilgilenen herkese açıktır.” diye konuştu.

https://www.facebook.com/events/1844195639172693/

15492056_1454366207924183_1216162438553765297_n

 

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. Best Writing Service
  2. Best Writing Service

Comments are closed.