Toplantı Zamanı

Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği yeni yönetim ve yeni katılan meslektaşları ile “hayatımız grafik tasarım” sloganı başlığında toplantı yapacaklar.

Başkan Serkan Beyoğlu, “Yakında gerçekleştireceğimiz Kütüphane Projemizin detaylarını konuşacağız. Kitap Okuma Etkinliği detayları, İftar organizasyonu detayları, Grafik Tasarım Zirvesi detayları ve daha birçok konudan bahsedeceğiz. Mesleğimizin nasıl yapılması gerektiği ile ilgili bir kısa film yapmayı düşünüyoruz. Bu konuda çalışmalara başladık. Senaryoların üzerinde çalışıyoruz. Yapacağımız kısa film ile mesleğimiz hakkında birçok noktaya temas edeceğiz. Yeni katılan arkadaşlarımızın da fikirlerini ve projelerini değerlendireceğiz.” diye konuştu.

Toplantının tüm meslektaşlarına açık olduğunu vurgulayan Beyoğlu, “Bursa’da çalışan Grafiker, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı veya bu mesleğe ilgi duyan herkes katılabilir. Bursa’da yaklaşık olarak beşyüz ila altıyüz Grafikerin olduğunu düşünüyorum. Amacımız hep birlikte mesleğimiz adına faydalı bir şeyler yapmak. Tüm meslektaşlarımızı toplantımıza davet ediyorum” dedi.

Tarih: 24 Mayıs 2017 Çarşamba

Saat: 20.00

Yer: Ördekli Kültür Merkezi  Osmangazi / BURSA

 

 

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Get your documents written perfectly

Comments are closed.