Grafik Tasarım’da Nereden Nereye Gidiyoruz

Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği (BGTD)’nin düzenlemiş olduğu “GRAFİK TASARIM GÜNLERİ” adlı eğitim seminerleri tüm hızıyla devam ediyor.

Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği Onursal Başkanı Oğuz Dinçer moderatörlüğünde Bursa Reklamcılar Derneği Başkanı Nail Özer, Bursa Halkla İlişkiler Derneği Başkanı Serdar Ömeroğulları ve Bursa Reklamcılar Derneği eski Başkanı Cüneyt Şenyavaş Bursa’da Grafik Tasarımın nereden gelip nereye gittiği hakkında bilgi ve tecrübelerini paylaştılar. Grafik tasarımcıların dikkatle dinlediği seminerde mesleğin durumu ve geldiği nokta konuşmacılar tarafından yaşadıkları tecrübelerle anlatıldı.

Oğuz Dinçer, geçmişten günümüze değişen tasarımın hikayesini, Nail Özer, grafik tasarımcı, halkla ilişkiler sorumlusu ve patronların empati ile işe yaklaşmasını ve bu sayede işlerin daha iyi olacağını, Serdar Ömeroğulları, “Paranın peşinden koşmayın, başarının peşinden koşun” sloganıyla Grafik Tasarımcının başarının peşinden koşmasının gerektiğini, Cüneyt Şenyavaş ise Grafik Tasarımcının yaptığı işlerde her zaman farklı alternatifler yaparak sunum hazırlamanın gerektiğini anlattı.

Başarılı bir eğitim seminerinin sonunda konuklara Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği Yönetim Kurulu tarafından teşekkür belgesi verildi.

DSC08747-1 DSC08748-1 DSC08749-1 DSC08752-1 DSC08753-1 DSC08754-1 DSC08755-1 DSC08756-1 DSC08758-1

Leave a comment