GRAFİK TASARIMCILAR YENİ YÖNETİM KURULUNU SEÇTİ

Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği ilk Olağan Genel Kurul toplantısını gerçekleştirdi.

4 Kasım 2013 tarihinde 7 kurucu üye tarafından kurulan Bursa Grafik Tasarımcılar Derneği ilk olağan genel kurul toplantısını düzenledi. Mevcut başkan Serkan Beyoğlu ve ekip arkadaşları ile yeni yönetim kurulu listesi tekrar seçildi. Buna göre Başkan Serkan Beyoğlu, Başkan Yardımcısı Gülnur Gerçekçi, Sayman Adem Durmuş, Genel Sekreter Tolga Çakmaklı ve Üye olarak Hüseyin Seven asıl yönetim kurulu üyeleri oldu. Denetim Kurulu asıl üyeler ise Faruk Kuruçam, Onur Avcı ve Elif Sevim Mete’den oluştu. Yönetim Kurulu yedek üyeleri ise Emine İclal Şenyavaş, Atakan Şimşirli, Burhan Geçer, Mustafa Albayrak ve Salih Özak, Denetim Kurulu yedek üyeleri Aslı Demir, Ceren Uygun ve Yusuf Pars’tan oluştu.

Divan Başkanlığını deneyimli gazeteci Tayfun Çavuşoğlu’nun yaptığı toplantıda başkan Serkan Beyoğlu “Ben bu yola çıktığımda yanımda birkaç meslektaşım vardı. Şimdi üyelerimiz ve yönetim kurulumuz ile yaklaşık 40 kişilik bir ekibiz. Amacımız meslektaşlarımız ile birlik ve beraberlik içinde mesleğimiz ile ilgili faaliyetler düzenlemek. Bursa’da grafik tasarım mesleği ile ilgilenen herkese ulaşmak. Mesleğimizin ilkelerini ve prensiplerini belirlemek, meslektaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak ve her türlü dayanışmayı sağlamak.” diye konuştu.

Kapanış konuşmasını yapan Başkan Serkan Beyoğlu, yeni Yönetim Kurulu’nun derneğe ve Bursa’ya hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

DSC08981-1 DSC08994-1 DSC08996-1DSC08998-1 DSC09000-1 DSC09002-1 DSC09006-123

Leave a comment